Dziś jest 17 grudnia A.D. 2018 - Poniedziałek III tygodnia Adwentu
 

XIV Niedziela Zwykła rok A

1. Dzisiaj po każdej Mszy św. w domu katechetycznym w pokoju nr 3 są zbierane składki i ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski. Dzisiaj również przeprowadzana jest zbiórka do skarbon na dzieła Radia Maryja. Za ofiarność serdeczne Bóg zapłać!

2. Rozpoczął się okres wakacyjny. Przypominam, że Msze św. od poniedziałku do piątku są odprawiane tylko o 7.30 i 18.30 (nie ma Mszy św. o 17.15), a w sobotę i niedzielę według normalnego porządku.

3. W piątek będziemy obchodzić święto św. Benedykta, patrona Europy.

4. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. W najnowszym numerze znajdziemy wiele ciekawych artykułów, m.in.: o sprzeciwie katolików wobec bluźnierczego spektaklu; o młodych wolontariuszach wyjeżdżających na misje; o sanktuarium św. Jana z Dukli; o sztuce wczuwania się czyli empatii; dla rodziców: kilka pomysłów na zabawy dla dzieci w czasie wakacji.

5. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia, a tym, którzy rozpoczynają wakacje i urlopy Bożego błogosławieństwa na czas wypoczynku.

6. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Zbigniew Szymczak

† Adrian Pasiński

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2014.07.05 12:16, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka