Dziś jest 30 listopada A.D. 2022 -
 

XIII Niedziela Zwykła

  1. W lipcu i sierpniu od poniedziałku do czwartku Msze św. będą odprawiane tylko dwa razy dziennie: o 7.30 i 18.30, w piątki dodatkowo o 19.15 (w klasycznym rycie rzymskim), a w soboty i niedziele bez zmian.
  2. We wtorek zapraszam na nabożeństwo ku czci św. Michała Archanioła na godz. 19.15 a w czwartek o tej samej porze - na nabożeństwo ku czci św. Gemmy.
  3. W I piątek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od porannej Mszy św. Spowiedź od godziny 16.00 do 18.00, Wieczorem o godz. 19.15 - jak zwykle - Msza św. w intencjach Ojczyzny, Narodu i Kościoła w Polsce. Po Mszy św. zapraszam do Domu Parafialnego na spotkanie z panem Bartoszem Tomczakiem, prezesem Wielkopolskiego Okręgu Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych, który wygłosi prelekcję zatytułowaną "Kim byli przedwojenni narodowcy?". Nasz prelegent wystąpi u nas powtórnie w drugi piątek sierpnia, kiedy to opowie nam na temat Narodowych Sił Zbrojnych.
  4. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 8.00  zostanie odprawiona Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy świata. Po Mszy św. nabożeństwo różańcowe. Natomiast po Mszy św. o godz. 18.30 zapraszam na nowennę przed peregrynacją kopii obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej w naszej diecezji.
  5. Organizatorzy Warszawskiej Pielgrzymki Pieszej Akademickich Grup, tzw. "siedemnastki", zapraszają na Pielgrzymkę Tradycji Łacińskiej na Jasną Górę w grupie Biało-Czarno-Czerwonej. Pielgrzymka wyruszy z Warszawy 5 sierpnia i dotrze na Jasną Górę 14 sierpnia wieczorem. Więcej szczegółów w ulotkach oraz na stronie internetowej (www.bczcz.pl).
  6. Polecam lekturę prasy katolickiej, szczególnie najnowsze numery „Przewodnika katolickiego” oraz naszego parafialnego tygodnika „Głos Serca”.
  7. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia, a tym, którzy przeżywają wakacje i urlopy Bożego błogosławieństwa na ten czas.
  8. W minionym tygodniu odszedł do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

 

† Marian Lipski

 

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

 

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2018.06.28 20:41, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka