Dziś jest 27 maja A.D. 2024 -
 

XII Niedziela Zwykła

 1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania  i uroczystego przeżycia uroczystości Bożego Ciała. Bóg zapłać!
 2. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy w dni powszednie o godz. 18.00 a w niedziele i święta o godz. 19.30.
 3. Procesje w oktawie Bożego Ciała odbywać się będą w łączności z nabożeństwem czerwcowym.
 4. W najbliższy piątek nasza Parafia obchodzi uroczystość odpustową ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Do południa Msze św. o godz. 7.30 i o 11.00. Uroczysta Suma Odpustowa odprawiona zostanie o godzinie 18.00. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Za publiczne odmówienie aktu wynagrodzenia NSPJ można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. W dniu naszego parafialnego święta
  nie będzie czynne biuro parafialne.
 5. Decyzją Księdza Biskupa Ordynariusza proboszczem naszej parafii został mianowany ks. Krzysztof Buchholz. Uroczyste wprowadzenie liturgiczne na urząd nowego proboszcza odbędzie się w przyszłą niedzielę, 30 czerwca, podczas Mszy św. o godz. 11.00. W związku z tą nominacją informujemy, że wszelkie sprawy urzędowe i administracyjne dotyczące naszej parafii należy odtąd kierować wyłącznie do ks. Krzysztofa Buchholza.
 6. Serdecznie witamy także w naszej wspólnocie parafialnej nowego wikariusza – ks. Grzegorza Wicińskiego.  
 7. W zakrystii można odbierać zamówione fotografie z uroczystości I Komunii św.
 8. Polecam lekturę prasy katolickiej - szczególnie najnowszy numer „Przewodnika Katolickiego” oraz najnowszy numer naszego parafialnego tygodnika „Głos Serca”.
 9. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzymy miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia a tym, którzy przeżywają wakacje i urlopy Bożego błogosławieństwa na ten czas.
 10. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

 

† Marcin Dorna

† Wojciech Tubisz

† Anna Kępińska

 

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…


Dodane: 2019.08.14 11:07, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka