Dziś jest 30 listopada A.D. 2022 -
 

XI Niedziela Zwykła

 

 1. W najbliższy czwartek o godz. 16.o0 czterech księży neoprezbiterów z Diecezji Kaliskiej odprawi w naszym kościele uroczystą Mszę św., po której ci nowowyświęceni kapłani udzielą prymicyjnego błogosławieństwa. Warto przyjąć takie szczególne błogosławieństwo ze świeżo konsekrowanych rąk. Zatem serdecznie zapraszam w czwartek na godz. 16.00.
 2. Również w czwartek o godz. 12.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego.
 3. W przyszłą niedzielę kazania w naszej parafii wygłosi o. Jean De Dieu
  Bukuru - misjonarz  ze zgromadzenia Misjonarzy Afryki - Ojców Białych. Ojciec Jean pochodzi z Burundi i i w młodości został porwany  przez rebeliantów. Pracował jako niewolnik a po ucieczce wstąpił do
  seminarium i został misjonarzem. Po Mszy Św. będzie możliwość wsparcia ośrodka dla dzieci - ofiar handlu ludźmi w Nairobi, w którym pracuje ojciec Jean.
 4. Towarzystwo Przyjaciół KUL zaprasza na autokarową pielgrzymkę do Lublina, która odbędzie się w dniach 29 VI – 1 VII. Bliższe informacje i zapisy w biurze parafialnym w godzinach urzędowania.
 5. Polecam lekturę prasy katolickiej, szczególnie najnowsze numery „Przewodnika katolickiego” oraz naszego parafialnego tygodnika „Głos Serca”.
 6. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
 7. W minionym tygodniu odszedł do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

 

† Marek Korbal

 

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2018.06.15 21:58, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka