Dziś jest 30 listopada A.D. 2022 -
 

X Niedziela Zwykła

  1. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do godnego i uroczystego przeżycia oktawy Bożego Ciała i naszego parafialnego odpustu. Za wszelki trud i poświęcony czas serdeczne Bóg zapłać!
  2. Dzisiaj Koło Przyjaciół Radia Maryja kwestuje na rzecz mediów katolickich w Polsce, które utrzymywane są wyłącznie z ofiar. Zachęcam zatem do ofiarności i wsparcia polskich i katolickich mediów.
  3. W imieniu Klubu im. Romana Dmowskiego oraz własnym zapraszam na spotkanie z Ireneuszem Lisiakiem, autorem książki "Zakłamany holokaust". Spotkanie odbędzie się w Domu Parafialnym 15 czerwca, czyli w najbliższy piątek, po Mszy św. o godz. 19.15.
  4. Proboszcz Parafii pw. św. Maksymiliana zaprasza mężczyzn i młodzież męską na "Męskie Oblężenie Jasnej Góry" w sobotę 26 czerwca. Wyjazd z Parafii pw. św. Maksymiliana o 6.30, powrót ok. 2.00 w nocy. Cena: 80 zł. Zapisy i szczegóły pod nr tel. 608-087-263 lub pod adresem elektronicznym parafia@mkolbe.bydgoszcz.pl . Zapisy do 17 czerwca.
  5. Towarzystwo Przyjaciół KUL zaprasza na autokarową pielgrzymkę do Lublina, która odbędzie się w dniach 29 VI – 1 VII. Bliższe informacje i zapisy w biurze parafialnym w godzinach urzędowania.
  6. Serdecznie dziękuję za wspieranie działalności charytatywnej naszej parafii. Z ofiar finansowane są m.in. obiady dla dzieci z ubogich rodzin. Zachęcam do dalszej ofiarności, która pozwoli na kontynuowanie tego dzieła w nowym roku szkolnym.
  7. Kuria diecezjalna organizuje kurs formacyjny dla fotografów i operatorów sprzętu audiowizualnego, który odbędzie się w dniach 19 (dziewiętnastym) i 20 (dwudziestym) czerwca. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 czerwca (jarzembowski@swietywojciech.pl, tel. 667 299 997).
  8. Polecam lekturę prasy katolickiej, szczególnie najnowsze numery „Przewodnika katolickiego” oraz naszego parafialnego tygodnika „Głos Serca”.
  9. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
  10. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

 

† Danuta Kortylewska

† Halina Jarecka

† Wiesław Malendowicz

 

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2018.06.07 20:53, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka