Dziś jest 17 grudnia A.D. 2018 - Poniedziałek III tygodnia Adwentu
 

X Niedziela Zwykła

  1. Przypominam, że do końca sierpnia ostatnia Msza św. niedzielna  o godz. 20.00.
  2. W czwartek przypada wspomnienie bł. Michała Kozala - patrona naszej diecezji.
  3. Próba generalna ze świadkami dla młodzieży przystępującej do sakramentu  Bierzmowania  w czwartek 14 czerwca o godz. 16.00. Po próbie spowiedź dla młodzieży, świadków i rodzin.
  4. W najbliższy piątek nasza parafia obchodzi uroczystość odpustową ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z tej racji odprawiona zostanie dodatkowo Msza św. o godz. 11.00, po której nastąpi czerwcowe nabożeństwo z procesją. Natomiast po południu nie będzie wystawienia Najświętszego Sakramentu, a jedyną Mszą św. będzie uroczysta suma odpustowa, którą o godz. 18.00 odprawi Jego Ekscelencja Jan Tyrawa. Będzie to zarazem Msza św. wizytacyjna, w czasie której Ksiądz Biskup udzieli sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii. Proszę wszystkich parafian o czynny udział w naszym święcie. Przypominam, że tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. W sobotę przypada wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  6. Towarzystwo Przyjaciół KUL zaprasza na trzydniową pielgrzymkę autokarową do Częstochowy w dniach 29.06 – 1.07. 2012. W programie m.in. nawiedzenie sanktuarium w Kałkowie-Godowie, Św. Krzyżu, Jędrzejowie, Lelowie i Św. Annie. Zapisy przyjmowane są codziennie w biurze parafialnym.
  7. Za dwa tygodnie - w niedzielę 24 czerwca - po Mszy św. o godz. 14.00 wyruszy z naszego kościoła  II  Kujawsko-Pomorski Marsz Wolności i Suwerenności pod hasłem "Brońmy TV Trwam!". SZczegóły na ulotkach i plakatach.
  8. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
  9. W minionym tygodniu odeszła do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:  † Weronika Brzezińska. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie...

Dodane: 2012.06.09 10:44, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka