Dziś jest 19 lipca A.D. 2019 - Piątek XV tygodnia Okresu Zwykłego
 

VII Niedziela Zwykła

  1. Dziś kazanie głosi ks. Ryszard Halwa z Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia. Po Mszach św. nasz gość za dobrowolną ofiarę rozprowadza kalendarze ilustrowane zdjęciami dzieci oraz miesięcznik "Moja Rodzina". Ofiary będą przeznaczone na odbudowę schroniska, które niedawno spłonęło.
  2. W środę odbędzie się spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania, a w czwartek dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej oraz ich rodziców. Oba spotkania rozpoczną się Mszą św. w kościele o godz. 18.30.
  3. Również w czwartek o godz.16:30 Klub ,,SPOŁECZEŃSTWO” przy   Oddziale  Katolickiego Stowarzyszenia  „Civitas Christiana”  zaprasza do Domu Parafialnego  przy  pl. Piastowskim  5  na  spotkanie  z radnym  Sejmiku  Województwa  Kujawsko-Pomorskiego,  p. Michałem Krzemkowskim, zatytułowane „Dobro wspólne – nasze rzeki Wisła, Brda i Noteć”.  Szczegóły na ulotkach. 
  4. W piątek o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie Koła Misyjnego.
  5. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
  6. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

           † Zdzisław Zając

           † Tadeusz Waszak

           Damian Grzędzicki

           Marta Gil

           Jadwiga Piotrowska

           Elżbieta Flemming

           Teodor Beger

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2017.02.18 11:42, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka