Dziś jest 20 marca A.D. 2019 - Środa II tygodnia Wielkiego Postu
 

VI Niedziela Zwykła

 1. Rekolekcje dla środowisk inteligenckich i twórczych rozpoczną się u nas tradycyjnie w 3. niedzielę Wielkiego Postu i trwać będą od 11 – 14 marca. Nauki rekolekcyjne głosił będzie ks. dr Wojciech Piotr Grygiel, filozof i chemik, prodziekan Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, uczeń słynnego ks. prof. Michała Hellera.
 2. Rekolekcje dla dzieci i młodzieży odbędą się w dniach od 19 – 21 marca.
 3. Nabożeństwa wielkopostne:
  • Droga Krzyżowa w piątki:
   • dla dzieci o godz. 1645
   • dla dorosłych o godz. 1800
  • Gorzkie żale o godz. 1530.
 4. Przypominamy, że w najbliższy pierwszy piątek miesiąca, czyli 2 marca – naszym gościem będzie prof. Józef Szaniawski.
 5. Młodzieży klas II gimnazjum oraz ich rodzicom przypominamy, że z początkiem Wielkiego Postu rozpoczynają przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania. Zapisy w biurze parafialnym. Prosimy rodziców, aby zainteresowali się młodzieżą i dopomogli w przygotowaniu.
 6. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzymy miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
 7. W minionym tygodniu odeszły do Pana nasze parafianki:
  † Zofia Góral,
  † Władysława Janc,
  † Czesława Nowakowska,
  † Maria Sopońska,
  † Halina Stypczyńska,
  † Marta Kopijkowska.
  Polećmy ich dusze miłosiernemu Bogu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Dodane: 2012.02.04 23:37, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka