Dziś jest 21 marca A.D. 2019 - Czwartek II tygodnia Wielkiego Postu
 

V Niedziela Zwykła rok A

 

1. Jutro Msza św. wieczorna z udziałem Duszpasterstwa Kolejarzy, a potem spotkanie w domu parafialnym.

2. Z okazji światowego dnia chorych w Katedrze odprawiona zostanie uroczysta Msza św. - z możliwością przyjęcia sakramentu chorych – we wtorek 11 lutego o godz. 12.00.  Natomiast w naszym kościele podobna Msza św. - z myślą o tych chorych , którym trudno byłoby dotrzeć do Katedry - odprawiona zostanie tego dnia o godz. 9.00.  Zapraszamy!

3. W środę 12 lutego w naszej parafii przypada całodzienna adoracja. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po porannej Mszy św. O godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego, a o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 17.15 i 18.30 - tradycyjnie Msza św.

4. Zachęcam do obejrzenia filmu „Największy z cudów” (o cudzie Eucharystii), który będzie wyświetlany dodatkowo w kinie Helios w Galerii Pomorskiej we wszystkie piątki lutego o godz. 19.00. Film jest w technologii trójwymiarowej. Cena na te seanse jest obniżona. Na tablicy ogłoszeń jest wywieszony plakat.

5. Zachęcam również do wsparcia dzieła budowy domu zakonnego, które podjęły w Pawłodarze (w Kazachstanie) Siostry Klaryski wywodzące się z bydgoskiego domu przy ul. Gdańskiej. Informacje na plakacie.

6. Terminy spotkań dla młodzieży klas II i III gimnazjum przygotowującej się do sakramentu bierzmowana zostały wywieszone w gablocie i zamieszczone w internecie.

7. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.

8. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Wanda Galas

† Roman Knach

† Tadeusz Tadych

† Ryszard Górski

† Ryszard Zająkała

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

ks. Roman Adam Kneblewski

 

 

 


Dodane: 2014.02.04 20:02, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka