Dziś jest 30 listopada A.D. 2022 -
 

V Niedziela Wielkanocna

 1. Nabożeństwa majowe w naszym kościele odprawiane są w dni powszednie po wieczornej Mszy św. a w niedziele o godz. 19.30.
 2. Dzisiaj obchodzimy Święto Flagi Narodowej – zachęcamy do wywieszenia flag, szczególnie w związku z jutrzejszą Uroczystością NMP Królowej Polski.
 3. 3 maja Msze św. w naszym kościele zostaną odprawione według porządku niedzielnego. Do szczególnej modlitwy w intencji naszej Ojczyzny, w 230 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja, zapraszamy na Sumę Parafialną o godz.. 10.30.
 4. Próba dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania odbędzie się we wtorek po wieczornej Mszy św. w kościele.
 5. W środę do wspólnej modlitwy podczas wieczornej Mszy św. oraz nabożeństwo uwielbieniowe zaprasza, działająca w naszej Parafii, wspólnota Sursum Corda.
 6. W tym tygodniu przypada pierwsza środa, pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwa związane z tymi dniami odprawione będą w łączności z nabożeństwem majowym.
 7. Spotkanie grupy medialno- kronikarskiej odbędzie się we wtorek po wieczornej Mszy św. a grup charytatywnej oraz kulturalno-oświatowej odbędzie się w czwartek, także po wieczornej Mszy św.
 8. W przyszłą sobotę kolejne dwie grupy dzieci z naszej Parafii przystąpi do I Komunii św. podczas specjalnych Mszy św. o godz. 10.00 i 12.00. Spowiedź dla dzieci i ich rodziców w piątek od godz. 17.00.
 9. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 20.00 zagra zespół „Umocnieni”.
 10. Dzisiaj odbywa się kwesta do puszek na potrzeby Radia Maryja. Kwestujący rozdają też maseczki ochronne oraz vouchery zniżkowe na film „Wyrok na niewinnych”. Także dzisiaj przedstawiciel Towarzystwa Przyjaciół KUL zbiera składki i ofiary w pokoju nr 3 w Domu Parafialnym.
 11. Serdecznie dziękujemy Kołu Misyjnemu za zorganizowanie w ubiegłą niedzielę Loterii Misyjnej, w ramach której a także ze złożonych ofiar zebrano 2 200 zł. Środki te zostaną przekazane na działalność misyjną Księży Werbistów w Rosji i na Białorusi oraz dla księży misjonarzy z naszej diecezji. Dziękujmy także grupie organizacyjno – technicznej za wiosenne porządki w kaplicy Domu Parafialnego.
 12. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na cele remontowe i inwestycyjne naszej Parafii. Zakończyliśmy prace na naszym cmentarzu przy układaniu kostki brukowej. Zakupione również zostały nowe, cyfrowe organy do kaplicy cmentarnej. Trwa remont Biura Parafialnego – przepraszamy za wszelkie niedogodności. Biuro Parafialne, mimo prac remontowych, funkcjonuje w normalnych godzinach.
 13. Polecamy lekturę najnowszego numeru „Przewodnika Katolickiego”.
 14. Na tablicy pod chórem zamieszczona jest fotorelacja wydarzeń w naszej Parafii od Świąt Wielkiej Nocy.
 15. W minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty Parafialnej:

† Tomasz Cieślicki lat 51;

† Iwona Jekel lat 61;

† Witold Kotowski lat 74;

† Zdzisław Kiciński lat 64;

† Jan Podgórski lat 71;

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…


Dodane: 2021.05.01 11:44, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka