Dziś jest 21 marca A.D. 2019 - Czwartek II tygodnia Wielkiego Postu
 

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego rok A

1. Wszystkim Kochanym Parafianom i Drogim Sympatykom naszego bydgoskiego Sacre-Coeur życzę obfitości wszelkich potrzebnych łask od Zmartwychwstałego Pana. Składam serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy przyczynili się do uroczystego przebiegu Triduum Paschalnego.

2. W II dzień Świąt Wielkanocnych ofiary będą przeznaczone na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

3. W piątek w Oktawie Wielkiejnocy nie obowiązuje post.

4. Zebranie Koła Misyjnego w najbliższy czwartek 24 kwietnia o godz. 16.15 w Domu Parafialnym.

5. Zebranie Rycerstwa Niepokalanej odbędzie się w piątek 25 kwietnia o godz. 16.00 w Domu Parafialnym. Zapraszam wszystkich członków wspólnoty.

6. Za tydzień będziemy przeżywać kanonizację papieży Jan XXIII i Jana Pawła II. Msza święta będzie transmitowana od godziny 10.00. Przypominam, że oglądanie transmisji telewizyjnej nie zwalnia nas z uczestnictwa we Mszy św. niedzielnej. Wspólna modlitwa w przeddzień kanonizacji bł. Jana Pawła II w sobotę 26 kwietnia o godz. 17.45. Serdecznie zapraszam. 

7. Terminy spotkań dla młodzieży klas II gimnazjum przygotowującej się do sakramentu bierzmowana zostały wywieszone w gablocie i zamieszczone w internecie.

8. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. W najnowszym numerze m.in.: Czy istnieją dowody na zmartwychwstanie Chrystusa?; O ekstremalnej drodze krzyżowej; O chrzcie Mieszka I i jego konsekwencjach; nie tylko dla rodziców: Jak rozpoznać, czy osoba, w której jesteśmy zakochani będzie dobrym mężem, żoną? Bieżący numer zawiera dodatek w postaci książki o Janie Pawle II dlatego jego cena wynosi 9,90 PLN.

9. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom raz jeszcze życzę obfitości łask oraz radosnych świąt.

10. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

Krzysztof Kaczyński

Sabina Turzyńska

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2014.04.19 13:19, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka