Dziś jest 22 stycznia A.D. 2019 - Wtorek II tygodnia Okresu Zwykłego
 

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego C

1. Wszystkim Kochanym Parafianom i Drogim Sympatykom naszego bydgoskiego Sacre-Coeur życzę w obfitości wszelkich potrzebnych łask od Zmartwychwstałego Pana. Składam serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy przyczynili się do uroczystego przebiegu Triduum Paschalnego.

2. W II dzień Świąt Wielkanocnych ofiary będą przeznaczone na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

3. W piątek w Oktawie Wielkanocy nie obowiązuje post. Tego dnia spowiedź od godz. 17.00.

4. Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej w piątek o godz. 16.00.

5. W pierwszy piątek miesiąca Msza św. w intencjach Ojczyzny, Narodu i Kościoła w Polsce jak zwykle o 19.15. Po Mszy św. projekcja 1. części filmu Grzegorza Brauna "Transformacja" i spotkanie z reżyserem. Druga część projekcji i spotkania w sobotę o 10.00. Warto – zapraszam!

6. Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy świata w sobotę o 8.30, a bezpośrednio po niej spotkanie Parafialnego Koła Radia Maryja w domu katechetycznym.

7. W sobotę księża udadzą się do chorych z Komunią św. pierwszopiątkową. Z tej racji nie będzie tego dnia czynne biuro księdza. Nowych chorych można zgłaszać do czwartku włącznie.

8. Spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. z innych szkół odbędzie się w sobotę 6 kwietnia: dla dziewcząt o godz. 11.00, a dla chłopców o godz. 11.45. Spotkania odbędą się w domu katechetycznym. Pierwsza spowiedź dzieci odbędzie się w sobotę 13 kwietnia według planu, który zostanie w najbliższym czasie wywieszony i zamieszczony w internecie.

9. W świątecznym numerze „Przewodnika Katolickiego” znajduje się dodatek – płyta z filmem pt. „Święta z sąsiedztwa” o Giannie Beretcie Molli.

10. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Dzieło Radia Maryja.

11. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

Emilian Olejarz

Marianna Arbuz

Bronisława Szymczuk

Ryszard Marżyński

Janina Kamińska

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...


ks. Roaman Adam Kneblewski


Dodane: 2013.03.31 10:34, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka