Dziś jest 21 lipca A.D. 2019 - Szesnasta Niedziela zwykła
 

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

  1. Wszystkim Kochanym Parafianom i Drogim Sympatykom naszego bydgoskiego Sacre-Coeur życzę obfitości wszelkich potrzebnych łask od Zmartwychwstałego Pana. Składam również serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do uroczystego przebiegu Triduum Paschalnego. Bóg zapłać!
  2. W II dzień Świąt Wielkanocnych ofiary będą przeznaczone na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  3. W piątek w Oktawie Wielkiejnocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. Koło Misyjne prosi o przynoszenie fantów na Loterię Misyjną, która odbędzie się w przyszłą niedzielę. Oprócz tego w przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc ofiarom wojny w Syrii, a także kwestował będzie ks. Wojciech Kozłowicz, misjonarz z Zambii, który głosił nam będzie kazanie.
  5. W niedzielę 30 kwietnia po każdej Mszy św. wolontariusze będą zbierać ofiary na Hospicjum im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
  6. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
  7. W minionym tygodniu odeszły do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Urszula Sypniewska

† Regina Piątkowska

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2017.04.15 13:22, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka