Dziś jest 19 lipca A.D. 2019 - Piątek XV tygodnia Okresu Zwykłego
 

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

  1. Wszystkim Kochanym Parafianom i Drogim Sympatykom naszego bydgoskiego Sacre-Coeur życzę obfitości wszelkich potrzebnych łask od Zmartwychwstałego Pana. Składam serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy przyczynili się do uroczystego przebiegu Triduum Paschalnego.
  2. W II dzień Świąt Wielkanocnych ofiary będą przeznaczone na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  3. W środę po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  4. W czwartek, o godz.19.15 – zapraszam na nabożeństwo do św. Gemmy.
  5. W piątek w Oktawie Wielkiejnocy nie obowiązuje post. Adoracja Najświętszego Sakramentu od porannej Mszy św. W tym dniu zapraszam na Mszę św. w intencjach Ojczyzny, Narodu i Kościoła w Polsce - na godz. 19.15, a po Mszy św. - na wykład pana Jacka Hogi pt. „Moralny obowiązek obrony”. Szczegóły na ulotkach.
  6. W sobotę o godz. 8.00 nabożeństwo różańcowe, a o godz. 8.30 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy świata. Od godz. 8.30 odwiedzimy również chorych z Komunią św. Zachęcamy, aby zgłaszać nowe osoby, które nie mogą przychodzić do Kościoła.
  7. W sobotę, 9 kwietnia, w Zespole Szkół Katolickich przy ul. Nowodworskiej 17 w Bydgoszczy w godz. od 10.00 do 13.00 odbędą się „Drzwi otwarte”.
  8. Za tydzień w niedzielę - po porannej Mszy św. - odbędzie się spotkanie Żywego Różańca. Tego dnia będą zbierane ofiary na cele Radia Maryja.
  9. Koło Misyjne działające w naszej parafii prosi o przynoszenie fantów na loterię misyjną. Na potrzeby misji można również przynosić stare telefony komórkowe, ładowarki oraz znaczki pocztowe.
  10. W minionym tygodniu odeszła do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Bożena Koszarska

Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie...

ks. Roman Adam Kneblewski

 


Dodane: 2016.03.25 16:04, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka