Dziś jest 25 kwietnia A.D. 2019 - Czwartek w Oktawie Wielkanocy
 

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

1. Ks. Mateusz Ziemlewski, który wczoraj przyjął święcenia kapłańskie swoją pierwszą samodzielną Mszę św. odprawi dzisiaj o godz. 12.15. Pamiętajmy w modlitwie o tym kapłanie wywodzącym się z naszej parafii!

2. W tygodniu rozpoczyna się czerwiec. Przypominam, że do końca sierpnia ostatnia Msza św. niedzielna będzie sprawowana o godz. 20.00. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 18.00, a w niedziele o 19.30.

3. Spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca dla dzieci i młodzieży w czwartek od 17.00, a w piątek od 16.00.

4. W pierwszy piątek miesiąca całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 19.15 Msza św. (ze szkołą modlitwy) w intencjach Ojczyzny, Narodu i Kościoła w Polsce. Po Mszy św. zapraszam na wykład dra Jacka Kowalskiego zatytułowany "Sarmacja, Sarmaci... A z czym to jeść?"

5. W najbliższą sobotę odwiedzimy osoby starsze i chore z Komunią św. Dodatkowych chorych można zgłaszać do piątku w biurze parafialnym. W sobotę biuro księdza będzie nieczynne.

6. W przyszłą niedzielę po porannej Mszy św. spotkanie członkiń i członków Żywego Różańca.

7. Również w niedzielę za tydzień w naszym mieście przejdzie „I Marsz dla życia i rodziny”. Rozpocznie się on po Mszy św. odprawionej w Bazylice Św. Wincentego a Paulo o godz. 11.30. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.

8. Informuję, że wolne intencje mszalne są dopiero w sierpniu.

9. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego.

10. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.

11. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Maria Urbaniak

† Walerian Piekarz

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2012.05.26 13:56, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka