Dziś jest 21 lipca A.D. 2019 - Szesnasta Niedziela zwykła
 

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

  1. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18.00, a w niedziele i święta przed Mszą św. wieczorną o godz. 18.30.
  2. W czwartek o godz. 19.15 zapraszam na nabożeństwo do św. Gemmy.
  3. W I piątek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od porannej Mszy św. Spowiedź od godz. 16.00 -18.00. Wieczorem o godz. 19.15 - jak zwykle - Msza św. w intencjach Ojczyzny, Narodu i Kościoła w Polsce.
  4. W I sobotę miesiąca o godz. 8.00 nabożeństwo różańcowe, a o 8.30 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy świata. Od godz. 8.30 odwiedzimy również chorych z Komunią św. Zachęcam, aby zgłaszać osoby, które nie mogą przychodzić do Kościoła.
  5. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Po porannej Mszy św. odbędzie się spotkanie Żywego Różańca, a Koło Przyjaciół Radia Maryja będzie zbierało ofiary na cele tegoż radia.
  6. Na stolikach zostały wyłożone kserokopie Listu Episkopatu Polski z okazji Objawień Fatimskich oraz bardzo ciekawy artykuł z „Naszego Dziennika”.
  7. Film „Teraz i w godzinie śmierci” będzie można zobaczyć w kinie Helios 3 czerwca. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  8. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
  9. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Maria Grefkiewicz

† Marian Paśnik

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2017.05.27 10:11, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka