Dziś jest 19 lipca A.D. 2019 - Piątek XV tygodnia Okresu Zwykłego
 

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

  1. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 11.00 dzieci klas trzecich naszej parafii przyjmują I Komunię św. Po południu nabożeństwo majowe dla dzieci, rozdanie pamiątkowych obrazów i zdjęcie o godz. 15.30. Otoczmy te dzieci naszymi modlitwami, aby ich spotkanie z Chrystusem Eucharystycznym wydało w ich życiu błogosławione owoce. W czasie białego tygodnia dzieci będą uczestniczyć w nabożeństwach majowych o godz. 18.00 oraz Mszy św. o 18.30.
  2. Po każdej Mszy św. przeprowadzana jest zbiórka pieniężna dla ofiar trzęsienia ziemi w Ekwadorze.
  3. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18.00, a w niedziele i święta przed Mszą św. wieczorną.
  4. Jutro obchodzimy uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika.
  5. W czwartek o godz. 19.15 zapraszam na nabożeństwo do św. Gemmy.
  6. W sobotę, 14 maja, o godz. 20.15 Parafialny Oddział Światowych Dni Młodzieży zaprasza na czuwanie w Wigilię Zesłania Ducha Świętego. Czuwanie zakończy Msza św. o godz. 22.30. Parafialny Oddział ŚDM organizuje wyjazd na Lednicę, który odbędzie się 4 czerwca. Koszt to 50zł. Zapisy w zakrystii. Więcej szczegółów na plakacie oraz na stronie SDM2016.bydgoszcz.pl.
  7. Z okazji Roku Miłosierdzia Fundacja „Wiatrak” zaprasza na pielgrzymkę do Wilna. Szczegóły i zapisy w biurze „Wiatraka” przy ul. Bołtucia 7.
  8. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
  9. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Adrianna Więckowska

† Wojciech Wermus

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2016.05.06 21:32, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka