Dziś jest 17 grudnia A.D. 2018 - Poniedziałek III tygodnia Adwentu
 

Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

  1. Pragnę przypomnieć, że dzieci, które w roku szkolnym 2012-2013 pójdą do drugiej klasy, będą ostatnim rocznikiem, który przystępuje w tej klasie do I Komunii. W roku 2014 w całej Polsce nie będzie I Komunii św., a dzieci rozpoczynające naukę w klasie pierwszej w nowym roku szkolnym 2012-2013 pójdą do I Komunii w trzeciej klasie, czyli w roku 2015.
    Zwracam się zatem do rodziców dzieci, które kończą I klasę szkoły podstawowej, aby do końca sierpnia zapisali dzieci do I Komunii św. Zapisy w biurze parafialnym.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 14.00 wyruszy z naszego kościoła II Kujawsko-Pomorski Marsz Wolności i Suwerenności pod hasłem "Brońmy TV Trwam!". Szczegóły na ulotkach i plakatach.
  3. W piątek obchodzimy uroczystość Św. Św. Apostołów Piotra i Pawła. Taca z tego święta jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  4. W tym tygodniu kończy się rok szkolny. Zapraszam dzieci i młodzież na Mszę św. dziękczynną w czwartek o godz. 17.15.
  5. W pierwszy piątek lipca po Mszy św. w intencjach Ojczyzny, Narodu i Kościoła w Polsce zapraszam na prelekcję (trójgłos specjalistów) poświęconą naprotechnologii. Szczegóły na ulotkach.
  6. Towarzystwo Przyjaciół KUL zaprasza na trzydniową pielgrzymkę autokarową do Częstochowy w dniach 29.06 – 1.07.2012. W programie m.in. nawiedzenie sanktuarium w Kałkowie-Godowie, Św. Krzyżu, Jędrzejowie, Lelowie i Św. Annie. Zapisy przyjmowane są codziennie w biurze parafialnym.
  7. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego.
  8. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.

ks.  Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2012.06.20 17:59, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka