Dziś jest 21 marca A.D. 2019 - Czwartek II tygodnia Wielkiego Postu
 

Uroczystość Chrystusa Króla

1. Biuro księdza we wtorek i środę będzie czynne tylko od 16.00 do 17.00, a w czwartek w razie pogrzebu będzie zamknięte.

2. Przypominam, że w każdego dnia o godz. 18.00 odbywa się nabożeństwo przed Najświętszym Sakramentem. W środę jest to Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W każdy piątek wystawienie o godz. 15.00 i jest odmawiana Koronka do Miłosierdzia Bożego, adoracja kończy się procesją przed Mszą św. o 18.30. Zapraszam do uczestnictwa w tych nabożeństwach.

3. W tym tygodniu w sobotę obchodzimy święto św. Andrzeja Apostoła. Następna niedziela jest już pierwszą niedzielą Adwentu, rozpoczyna się czas radosnego oczekiwania na narodziny Zbawiciela.

4. Zebranie członków Koła Przyjaciół Radia Maryja odbędzie się w sobotę 30 listopada o godz. 9.30, a w przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na Dzieła Radia Maryja.

5. W dniu 30 listopada w godz. 10.00 – 16.00, w auli I LO przy Placu Wolności notariusze będą udzielać bezpłatnie porad prawniczych w zakresie przekazania majątku rodzinie.

6. Do nabycia u ministrantów i w zakrystii są jeszcze kalendarze ścienne naszej diecezji na przyszły rok w cenie 6 zł.

7. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. W najnowszym numerze m.in.: Marsz Niepodległości czy zadyma?; Walka o zmiany w szkole; Martwa sztuka – o profanacjach w sztuce; dla rodziców: Jak być dobrym przyjacielem?; jest również dodatek: Kronika Roku Wiary.

8. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.

9. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Irmina Westfal

Marek Mayer

† Zbigniew Budny

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2013.11.23 08:00, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka