Dziś jest 21 marca A.D. 2019 - Czwartek II tygodnia Wielkiego Postu
 

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

 

1. Drugie spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się we wtorek 27 listopada po Mszy św. o godz. 18.30.

2. Kolejne spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii odbędzie się w sobotę 1 grudnia w sali nr 15 na I piętrze domu katechetycznego. Informacje znajdują się w gablocie oraz w internecie.

3. Informacje dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania zostały wywieszone na tablicy ogłoszeń i zamieszczone w internecie.

4. Kolejne spotkanie w ramach katechezy przedmałżeńskiej dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych odbędzie się w najbliższy czwartek po Mszy św. wieczornej. Spotkanie w domu katechetycznym.

5. Cotygodniowe spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej - jak zwykle - w piątek o godz. 19.15. W przyszłą niedzielę członkowie tegoż oddziału będą zbierali datki do puszek na cele statutowe Akcji Katolickiej w naszej diecezji.

6. W przyszłą niedzielę rozpocznie się Adwent. Roraty codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 6.00 po łacinie w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego oraz od poniedziałku do piątku o godz. 18.30 - w formie zwyczajnej.

7. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia, a członkom Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej - w dniu święta patronalnego - obfitości łask w działaniu na większą chwałę Bożą.

8. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

Józef Jarysz

† Zbigniew Masłowski

† Ryszard Jażdżewski

† Maria Gotowicz

† Marian Belter

† Wanda Górna

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2012.11.23 17:48, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka