Dziś jest 21 marca A.D. 2019 - Czwartek II tygodnia Wielkiego Postu
 

Święto Chrztu Pańskiego

1. Dzisiaj druga niedziela miesiąca – ofiary przeznaczone będą na cele remontowe i inwestycyjne naszej parafii.

2. Przypominam, że biuro parafialne jest czynne do końca stycznia we wszystkie dni powszednie przed południem od 10.00 do 12.00. W środę biuro księdza nieczynne. Intencje mszalne są wolne dopiero od marca. Przypominam, że można je rezerwować do końca roku, również telefonicznie.

3. Kolędę od poniedziałku do piątku rozpoczynamy o godz. 15.45, a w sobotę i niedzielę o godz. 14.00. Ofiary składane z okazji kolędy będą przeznaczone na remont organów. Plan kolędy na najbliższe dni jest wywieszony na tablicy ogłoszeń i zamieszczony w internecie. Dzieci i młodzież prosimy o przygotowanie zeszytów z religii. Plan kolędy na ten tydzień jest następujący: http://www.nspj.bydgoszcz.pl/static/koleda/

4.Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.

5. W minionym tygodniu odeszły do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

Stefania Kosicka

† Janina Czaplicka

† Janina Konstanczak-Janczewska

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2013.01.11 11:11, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka