Dziś jest 21 lipca A.D. 2019 - Szesnasta Niedziela zwykła
 

Święto Chrztu Pańskiego

  1. Dziś po każdej Mszy św. Koło Przyjaciół Radia Maryja zbiera ofiary na dzieła tegoż radia.
  2. W styczniu w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) nie będzie Mszy św. o godz. 18.30. Ze względu na kolędę biuro parafialne do końca stycznia będzie czynne od poniedziałku do piątku tylko przed południem: od 10.00 do 12.00.
  3. W drugi piątek miesiąca na godz. 19.15 zapraszam na Mszę św. w klasycznym rycie rzymskim. Po Mszy św. w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie z prof. Wojciechem Polakiem na temat wątpliwości oraz nowych faktów związanych z męczeńską śmiercią bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Szczegóły na ulotkach.
  4. Plan kolędy na najbliższe dni jest już wywieszony na tablicy ogłoszeń i zamieszczony w internecie. Kolęda w dni powszednie od poniedziałku do piątku rozpoczyna się o godz. 15.30, a w sobotę o godz. 14.00. Przypominam, że na stole winna się znaleźć woda święcona, którą kapłan pokropi mieszkanie, krzyż, świece, Pismo św. Młodzież i dzieci przygotowują zeszyty z religii.
  5. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
  6. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Krystyna Kinczewska

† Eugeniusz Ziółkiewicz

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2017.01.07 10:09, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka