Dziś jest 21 lipca A.D. 2019 - Szesnasta Niedziela zwykła
 

Rocznica poświęcenia Kościoła Własnego

 1. Wymienianki za zmarłych można składać w biurze parafialnym oraz w zakrystii. Puste kartki znajdują się na stoliku z gazetami. Prosimy, aby imiona i nazwiska pisać czytelnie oraz w mianowniku.
 2. We wtorek 1 listopada - w uroczystość Wszystkich Świętych - Msze św. w kościele o godz. 7.30, 9.30, 11.00 i o 19.00. Msza św. na cmentarzu o godz. 13.00, następnie procesja. Z racji święta nabożeństwo do św. Michała Archanioła zostanie wyjątkowo odprawione tydzień później, czyli 8 listopada.
 3. W środę - w dzień zaduszny – dodatkowe Msze św. w kościele o godz. 8.30 oraz 19.15 (requiem). Dodatkowa Msza św. na cmentarzu o godz. 11.30.  Przed Mszą św. - godz. 11.00 - różaniec na cmentarzu prowadzony przez wspólnotę Żywego Różańca.
 4. W czwartek zapraszam na nabożeństwo do św. Gemmy o godz. 19.15
 5. W I piątek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od porannej Mszy św. Spowiedź od godz. 16.00 -18.00. Wieczorem o godz. 19.15  Msza św. - jak zwykle - w intencjach Ojczyzny, Narodu i Kościoła w Polsce. Po Mszy św. w Domu Parafialnym pokaz filmu Jolanty Hajdasz: „Żołnierz Niezłomny Kościoła”. Po projekcji spotkanie z reżyserem. Szczegóły na ulotkach.
 6. W I sobotę miesiąca o godz. 8.00 nabożeństwo różańcowe, a o 8.30 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy świata. Od godz. 8.30 odwiedzimy również chorych z Komunią św. Zachęcamy, aby zgłaszać osoby, które nie mogą przychodzić do Kościoła.
 7. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka na dzieła Radia Maryja, a po porannej Mszy św. spotkanie z Żywym Różańcem.
 8. Wyjazd specjalnego pociągu pielgrzymkowego na XXXIII Ogólnopolską Pielgrzymkę Kolejarzy na Jasną Górę odbędzie się w sobotę 12 listopada. Program zamieszczony jest w gablocie ogłoszeń.
 9. W zakrystii można nabyć diecezjalny kalendarzyk kieszonkowy.
 10. Dla rodziców wyłożone są dwa artykuły dotyczące zagrożeń duchowych dzieci.
 11. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
 12. W minionym tygodniu odeszła do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Joanna Wiśniewska

Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2016.10.28 22:02, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka