Dziś jest 25 kwietnia A.D. 2019 - Czwartek w Oktawie Wielkanocy
 

Ogłoszenia duszpasterskie - XXV Niedziela Zwykła A

  1. Zapraszam do odwiedzenia naszej parafialnej strony internetowej: www.nspj.bydgoszcz.pl Strona ta będzie rozbudowana. W związku z powyższym zapraszam do korespondencji i współpracy.
  2. Po przerwie wakacyjnej wznawia działalność parafialna schola gregoriańska. Pierwsza próba we wtorek 20 września o godz. 1900 w domu katechetycznym. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych śpiewem gregoriańskim.
  3. Spotkanie dla rodziców wszystkich dzieci klas II, które przystąpią w 2012 r. do I Komunii świętej odbędzie się w czwartek 22 września po Mszy św. o godz. 1830. Jednocześnie informujemy, że zgodnie z przyjętą zasadą I Komunię w naszej Parafii przeżywamy w 2 niedzielę maja, która w roku 2012 przypada 13 maja.
  4. Młodzież szkół ponadgimnazjalnych (zawodowych, technikum, liceum) zapraszamy na katechezy przygotowujące do życia w małżeństwie i rodzinie. Pierwsze spotkanie w czwartek 22 września o godz. 1900 w domu katechetycznym.
  5. Spotkanie Koła Misyjnego w piątek 23 września o godz. 1700 w domu katechetycznym.
  6. W sobotę 24 września z powodu konferencji rejonowej nie będzie księdza w Biurze Parafialnym.
  7. Z początkiem października odprawiana będzie w naszym kościele od poniedziałku do piątku jeszcze jedna Msza św. popołudniowa: o godz. 1715.
  8. Dzisiaj zbiórka do puszek na uczelnie katolickie Diecezji.
  9. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzymy miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.

 


Dodane: 2011.09.17 12:43, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka