Dziś jest 16 grudnia A.D. 2018 - III Niedziela Adwentu
 

niedziela - Święto Chrztu Pańskiego

1. Dzisiaj druga niedziela miesiąca – zebrane ofiary przeznaczone będą na cele remontowe i inwestycyjne naszej parafii.

2. Przypominam, że w styczniu w dni powszednie jest tylko jedna Msza św. po południu: o 17.15, a następnie nabożeństwo o godz. 18.00. W sobotę normalnie: wieczorna Msza św. o godz. 18.30. Ze względu na kolędę biuro parafialne do końca stycznia od poniedziałku do soboty będzie czynne tylko przed południem od 10.00 do 12.00.

3. Plan kolędy na najbliższe dni jest wywieszony na tablicy ogłoszeń i zamieszczony w internecie. Kolęda w dni powszednie od poniedziałku do piątku rozpoczyna się o godz. 15.30, a w sobotę o godz. 14.00. Ofiary składane z okazji kolędy będą przeznaczone na dokończenie remontu organów. Proszę, aby dzieci i młodzież przygotowali do sprawdzenia zeszyty z religii.

4. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w naszej parafii rozpocznie się nawiedzenie rodzin przez Księgę Pisma Świętego. Rodziny, które pragną przyjąć Słowo Boże w swoim domu prosimy o zgłoszenie i zarezerwowanie terminu. Propozycja formy nawiedzenia zostanie podana w późniejszym terminie. Samo pielgrzymowanie Pisma Świętego rozpocznie się po zakończeniu kolędy.

5. Dzisiaj, w niedzielę, o godz. 15.30 w restauracji "Tom-Mar" przy Placu Piastowskim 17 odbędzie się spotkanie opłatkowe wspólnot działających przy naszej Parafii.

6. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. W najnowszym numerze m.in.: O pożegnaniu Wojciecha Kilara, O przygotowaniach duchowych do kanonizacji Jana Pawła II, O festiwalu dziwnej wolności, dla rodziców: Czy mamy uczyć dzieci posłuszeństwa?

7. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.

8. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Barbara Matczyńska

† Eugeniusz Osiński

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2014.01.11 13:23, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka