Dziś jest 20 marca A.D. 2019 - Środa II tygodnia Wielkiego Postu
 

IV Niedziela Zwykła C

1. W tym tygodniu ze względu na inne zajęcia biuro księdza będzie czynne w poniedziałek tylko do 17.00, a w czwartek i w piątek nie będzie czynne, po czym planowo wszystko wraca do normy.

2. W sobotę Matki Boskiej Gromnicznej uroczyście rozpoczęło swoją działalność powstałe w naszej parafii Koło Przyjaciół Radia Maryja. Jego członkowie zbierają dzisiaj - i zbierać będą w każdą niedzielę po pierwszej sobocie miesiąca - datki do puszek na działalność Radia Maryja i telewizji "Trwam".

3. Dzisiaj również po każdej Mszy św. w domu parafialnym zbierane są składki i ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

4. Jutro Msza św. wieczorna z udziałem Duszpasterstwa Kolejarzy, a potem spotkanie w domu parafialnym. Tematem spotkania będzie wyznanie katolickiej wiary.

5. Przypominam, że trwa nabór kandydatów do powstającego naszego chóru parafialnego. Osoby zainteresowane proszone są o osobisty kontakt z Proboszczem Parafii bądź pozostawienie lub przesłanie swoich danych kontaktowych. Uwaga! Pierwsze spotkanie, które nie mogło dojść do skutku w minionym tygodniu - odbędzie się w domu parafialnym w środę 6 lutego o godz. 18.30.

6. Kolejne spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się w czwartek 7 lutego po Mszy św. o godz. 18.30 w kościele. Spotkanie z dziećmi w przyszłą sobotę 9 lutego według wywieszonego w gablocie planu.

7. Plan spotkań z młodzieżą przygotowująca się do sakramentu bierzmowania został zamieszczony w gablocie.

8. Za tydzień druga niedziela miesiąca - składka przeznaczona będzie na cele remontowe i inwestycyjne naszej parafii.

9. Pragniemy z serca podziękować gospodarzom i darczyńcom za miłe przyjmowanie księży, jak również za  ofiary złożone w czasie niedawno zakończonej kolędy. Bóg zapłać! A wszystkim drogim parafianom, gościom i sympatykom naszego bydgoskiego Sacre-Coeur: Szczęść Boże!

10.W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Łucja Knach

† Wanda Kliglich

† Wanda Szymańska

† Stefan Szews

† Józef Rewoliński

† Agnieszka Paczkowska

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

 

ks. Roman Adam Kneblewski

 

 


Dodane: 2013.02.02 06:19, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka