Dziś jest 22 stycznia A.D. 2019 - Wtorek II tygodnia Okresu Zwykłego
 

IV Niedziela Wielkiego Postu C

1. Dzisiaj rozpoczynamy nasze rekolekcje parafialne, a także rekolekcje dla środowisk inteligenckich i twórczych: szczegóły na zaproszeniach.

2. Kosz na trwałe produkty żywnościowe dla osób i rodzin potrzebujących z naszej parafii będzie wystawiony w kościele od dzisiejszej niedzieli do niedzieli 17 marca. Zachęcamy wszystkich do podjęcia tej formy jałmużny wielkopostnej oraz dofinansowywania  obiadów dla dzieci z naszej parafii.

3. W czwartek Ksiądz Biskup udzielił naszej młodzieży sakramentu bierzmowania. Dziękuję za świadectwo wiary, właściwe zachowanie oraz złożony dar ołtarza w postaci obrusu na ołtarz oraz ozdobnej koronki. Przypominam o trwających zapisach klas II do sakramentu bierzmowania. Pierwsze spotkanie odbędzie się po Wielkanocy.

4. Dodatkowych chorych odwiedzimy ze spowiedzią i Komunią św. wielkanocą w sobotę 23 marca od godz. 8.30.

5. Duszpasterstwo Nauczycieli Diecezji Bydgoskiej zaprasza na rekolekcje wielkopostne dla nauczycieli, które odbędą się w czwartek i piątek, 14 i 15 marca, o godz. 18.00 w kościele pw. Świętej Trójcy.

6. Towarzystwo Przyjaciół KUL zaprasza na pielgrzymkę do Górki Klasztornej na Misterium Męki Pańskiej, w sobotę 23 marca. Zapisy przyjmujemy w biurze parafialnym.

7. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. Znajdziemy w nim m.in. ciekawy artykuł: Konklawe - kardynałowie "pod kluczem".

8. W gablocie został zamieszczony plan przygotowań do świąt Zmartwychwstania Pańskiego w naszej parafii.

9. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.

ks. Roman Adam Kneblewski

 


Dodane: 2013.03.08 11:20, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka