Dziś jest 25 kwietnia A.D. 2019 - Czwartek w Oktawie Wielkanocy
 

IV Niedziela Wielkanocna

 1. Rozpoczął się remont kapitalny, a właściwie kompletna restauracja naszych stuletnich organów. Więcej informacji na ten temat znajdziemy na stronie internetowej Parafii. Aktualnie — z racji trwającego remontu — korzystamy z instrumentu zastępczego.
 2. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18.00, a w niedziele o 18.30.
 3. 3 Maja — Msze św. jak w każdą niedzielę. Pamiętajmy, aby — gdzie tylko możliwe — 2 maja od samego rana wywiesić flagi narodowe.
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź dla dzieci i młodzieży w czwartek przed i w czasie Mszy św., a w piątek od godz. 16.00.
 5. Wszystkich zainteresowanych gorąco zapraszam na pierwszopiątkową Mszę św. w intencjach Ojczyzny, Narodu i Kościoła w Polsce — 4 maja o godz. 19.15. Jak zwykle szkoła modlitwy w ramach kazania, a po Mszy św. wykład dra Zbigniewa Girzyńskiego zatytułowany "Nasi wielcy zapomniani bohaterowie".
 6. Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy świata w sobotę 5 maja o godz. 8.30 w klasycznym rycie rzymskim.
 7. W sobotę od godz. 9.00 odwiedzimy chorych z Komunią św. Dodatkowych chorych należy zgłaszać do czwartku włącznie. Ks. Michał swoich chorych odwiedzi w piątek.
 8. Spotkanie ze wszystkimi dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. w sobotę 5 maja o godz. 10.00. Zbiórka przy kościele. Przypominam, że uroczystość I Komunii św. w naszej parafii będzie miała miejsce w niedzielę 13 maja na Mszy św. o godz. 11.00. Natomiast w niedzielę 20 maja dzieci klas III będą obchodzić rocznicę I Komunii św.
 9. Spotkanie członkiń i członków Żywego Różańca w niedzielę 6 maja po porannej Mszy św.
 10. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego, w którym m.in.: Wspomnienie o panu Szczepanie Jankowskim, wieloletnim organiście naszego kościoła.
 11. Zachęcam również wszystkich do regularnego nawiedzania naszej strony internetowej, jak również do udostępniania treści w niej zawartych osobom starszym, które bezpośrednio z internetu nie korzystają.
 12. Biuro parafialne we wtorek, czwartek i w sobotę będzie nieczynne.
 13. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
 14. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:
  † Bogdan Glaza
  † Jerzy Arkuszewski
  Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2012.04.27 17:29, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka