Dziś jest 21 lipca A.D. 2019 - Szesnasta Niedziela zwykła
 

IV Niedziela Wielkanocna

  1. Dziś po każdej Mszy św. Koło Przyjaciół Radia Maryja zbiera ofiary na dzieła tegoż radia, a w Domu Parafialnym zbierane są ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  2. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18.00, a w niedziele i święta przed Mszą św. wieczorną.
  3. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie Duszpasterstwa Kolejarzy.
  4. Z okazji rocznicy objawień św. Michała Archanioła w Gargano zapraszam na poniedziałek 8 maja, czyli jutro na uroczyste nabożeństwo na godz. 19.15.
  5. W piątek 12 maja zapraszam do domu parafialnego na godzinę 17:00. Odbędzie się tam spotkanie z doktorem Paulem Cameronem, pt. "Mity homopropagandy". Pan doktor należy do światowej czołówki badaczy nad zjawiskiem homoseksualizmu, a także był wielokrotnym konsultantem rządu amerykańskiego w sprawach zdrowia publicznego.
  6. Spowiedź generalna dla dzieci, które przystąpią do I Komunii św. odbędzie się w najbliższą sobotę od godz. 9.00. Próba generalna rozpocznie się o godz. 15.15. Natomiast osoby chętne, które pragną posprzątać i wystroić naszą świątynię proszone są o przybycie 12 maja na godz. 20.00.
  7. W przyszłą niedzielę uroczysta Msza św. z udzieleniem I Komunii św. Uroczystość rozpoczyna się o godz. 10.45. przed kościołem. Osoby, które nie są związane z dziećmi przystępującymi do Komunii prosimy, aby przyszły na inną godzinę. Msza św. zwyczajnie sprawowana o godz. 12.15 rozpocznie się dopiero po zakończeniu uroczystości. Po południu nabożeństwo majowe dla dzieci, rozdanie pamiątkowych obrazów i zdjęcie o godz. 16.30. Tego dnia taca przeznaczona będzie na cele inwestycyjno-remontowe naszej parafii.
  8. 13 maja organizowana jest jednodniowa pielgrzymka na Jasną Górę, gdzie odbędą się obchody setnej rocznicy objawień Matki Bożej w Fatimie. Więcej informacji znaleźć można na tablicy ogłoszeń. Przy stolikach są również do nabycia materiały dotyczące tychże objawień.
  9. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
  10. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Zofia Kicińska

† Mirosława Garczarek

† Kazimierz Witkowski

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2017.05.05 20:19, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka