Dziś jest 21 lipca A.D. 2019 - Szesnasta Niedziela zwykła
 

IV Niedziela Wielkanocna

  1. Trwa czas spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Przypominam wszystkim o tym, że przystępowanie do tych sakramentów w czasie wielkanocnym stanowi obowiązek każdego katolika.
  2. Koło Misyjne działające w naszej parafii prosi o przynoszenie fantów na loterię misyjną, która odbędzie się w przyszłą niedzielę. Na potrzeby misji można również przynosić stare telefony komórkowe, ładowarki oraz znaczki pocztowe.
  3. Nasza parafia organizuje wyjazd na ŚDM w dniach od 28 lipca do 1 sierpnia. Koszt: 460 zł. Zapisy do 30 kwietnia. Więcej szczegółów u wolontariuszy i na stronie: SDM2016.bydgoszcz.pl.
  4. Po każdej Mszy św. wolontariusze przeprowadzają przed kościołem zbiórkę pieniężną na cele Hospicjum im. Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki, a młodzież naszej parafii zbiera ofiary na organizację ŚDM i wyjazd wolontariuszy do Krakowa. Natomiast za tydzień odbędzie się kwesta na pomoc humanitarną dla Ukrainy.
  5. Wspólnota Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Bydgoskiej zaprasza młodzież męską szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów w dniach 1-3 maja na weekendowe spotkanie powołaniowe.
  6. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. W najnowszym numerze polecam artykuł: „Pięć języków miłości po męsku”.
  7. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.  

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2016.04.15 14:06, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka