Dziś jest 20 marca A.D. 2019 - Środa II tygodnia Wielkiego Postu
 

IV Niedziela Adwentu B

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Biuro parafialne – uwaga! od poniedziałku 19 grudnia do końca stycznia czynne będzie w każdy dzień powszedni od 1000- 1200.
 2. Opłatki wigilijne oraz świece Caritas można nabywać w dzisiejszą niedzielę do godz. 1400 w domu katechetycznym, a w tygodniu w godzinach otwarcia biura parafialnego.
 3. Spowiedź w tym tygodniu rano podczas Mszy św., a od wtorku do piątku 23 grudnia wieczorem od godz. 1630 do 1830. Prosimy, aby maksymalnie wykorzystać te możliwości przystąpienia do sakramentu pokuty. W Wigilię nie będziemy spowiadać.
 4. Instrukcja przed chrztami na II dzień świąt Bożego Narodzenia w piątek 23 grudnia po wieczornej Mszy św. ok. godz. 1915 w domu katechetycznym.
 5. W sobotę zasiądziemy do tradycyjnej wieczerzy wigilijnej. Tego dnia biuro parafialne będzie nieczynne. W tym roku po wieczerzy wigilijnej można w naszym kościele uczestniczyć w jednej z aż trzech Mszy św. do wyboru: o godz. 2000, o 2200 (po łacinie) i o północy.
 6. W przyszłą niedzielę w I dzień świąt Bożego Narodzenia nie będzie Mszy św. o godz. 7.30. W II święto Bożego Narodzenia – zbiórka do puszek na uczelnie katolickie naszej Diecezji.
 7. Zachęcam do nabywania nowego numeru Przewodnika Katolickiego. Znajduje się w nim dodatek na temat przebiegu wieczerzy wigilijnej i tradycji Bożego Narodzenia.
 8. Nawiedzenie duszpasterskie rodzin – kolędę – rozpoczniemy we wtorek 27 grudnia. W gablocie ogłoszeń zamieszczony jest ogólny plan tegorocznej kolędy.
 9. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzymy miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
 10. W minionym tygodniu odeszli do Pana nasi parafianie:
  † Agnieszka Górecka
  † Marian Borożyński
  Polećmy ich dusze miłosiernemu Bogu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Dodane: 2011.12.17 16:46, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka