Dziś jest 22 sierpnia A.D. 2019 - Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej 
 

III Niedziela Zwykła B

  1. Plan kolędy na najbliższe dni jest wywieszony na tablicy ogłoszeń i zamieszczony w internecie. We wtorek zakończenie kolędy. W środę odwiedzimy tych, którzy nie mogli przyjąć kapłana w wyznaczonym czasie. Prosżę, aby do środy włącznie zgłosić w biurze parafialnym chęć przyjęcia kapłana na kolędę. Można zgłaszać telefonicznie. 
  2. Do końca stycznia w dni powszednie są tylko dwie Msze św.: o 7.30 rano oraz po południu o 17.15, a następnie nabożeństwo o godz. 18.00. W soboty bez zmian.  Ze względu na kolędę biuro parafialne do końca stycznia jest czynne od poniedziałku do soboty tylko przed południem: od 10.00 do 12.00.
  3. Zarząd Oddziału Towarzystwa Przyjaciół Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego serdecznie zaprasza wszystkich członków dzisiaj na spotkanie opłatkowe. Rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 16.00 w naszym kościele.
  4. Próba dla młodzieży klas III gimnazjum odbędzie się w kościele w piątek 30 stycznia o godz. 18.30. Obecność obowiązkowa. 
  5. W sobotę, 31 stycznia, o godz. 16.00 w Bazylice pw. Św. Wincentego a Paulo zostanie odprawiona Msza św.  w intencji dzieł Radia Maryja. Po Mszy św. tradycyjne spotkanie opłatkowe.
  6. W niedzielę - 1 lutego - Koło Przyjaciół Radia Maryja będzie zbierać ofiary na dzieła tegoż radia.
  7. Również w przyszłą niedzielę - po Mszy św. o godz. 7.30 - odbędzie się spotkanie z Żywym Różańcem.
  8. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. W najnowszym numerze m.in.: artykuły: „Papież na Filipinach”, „Boża Łaska silniejsza od katastrof i konfliktów” i „Aborcja na życzenie”.
  9. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
  10. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

                † Krystyna Chmielewska

                † Bernard Gałęziewski

 

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2015.01.23 17:53, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka