Dziś jest 21 lipca A.D. 2019 - Szesnasta Niedziela zwykła
 

III Niedziela Zwykła

  1. W ramach trwającego roku jubileuszowego znaczącym wydarzeniem będzie akt poświęcenia Polski Niepokalanemu Sercu Maryi. Dokona się on z udziałem Episkopatu 6 czerwca. Gwoli duchowego przygotowania do tego wydarzenia gorąco zachęcam Parafian do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych (o godz. 8.00) oraz Mszach św. wynagradzających Niepokalanemu Sercu Maryi (o godz. 8.30) w pierwsze soboty miesiąca.
  2. W styczniu w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) ze względu na kolędę nie ma Mszy św. o godz. 18.30. Z tego samego  powodu biuro parafialne do końca stycznia jest czynne od poniedziałku do piątku tylko przed południem: od 10.00 do 12.00.
  3. Plan kolędy na najbliższe dni jest już wywieszony na tablicy ogłoszeń i zamieszczony w Internecie. Kolęda w dni powszednie od poniedziałku do wtorku rozpoczyna się o godz. 15.30. Przypominam, że na stole winna się znaleźć woda święcona, którą kapłan pokropi mieszkanie, krzyż, świece, Pismo św. Młodzież i dzieci przygotowują zeszyty z religii.
  4. Osoby, które nie mogły przyjąć księdza w wyznaczonym terminie, a chciałyby to uczynić proszone są o zgłoszenie do wtorku 24 stycznia. Kolęda dodatkowa w środę 25 stycznia od godz. 15.30.
  5. Zarząd Oddziału Towarzystwa Przyjaciół Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego serdecznie zaprasza wszystkich członków na Mszę św. w naszym kościele w niedzielę 29 stycznia o godz. 16.00, a po niej na spotkanie opłatkowe.
  6. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
  7. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Ludwik Grabowicz

† Walery Safian

† Zofia Jankowska

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2017.01.21 08:54, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka