Dziś jest 21 lipca A.D. 2019 - Szesnasta Niedziela zwykła
 

III Niedziela Wielkiego Postu

  1. Dziś rozpoczynają się rekolekcje dla środowisk inteligenckich i twórczych oraz nasze parafialne. Nauki rekolekcyjne głosi ks. Grzegorz Śniadoch z Instytutu Dobrego Pasterza, którego serdecznie witamy w naszej parafii i w naszym mieście. Zechciejmy wesprzeć Ojca Rekolekcjonistę ofiarami cierpienia, postem i modlitwą. Plan rekolekcji zamieszczony jest na plakatach.
  2. Nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa w piątki: dla dzieci o godz. 16.45, dla młodzieży i dorosłych o godz. 18.00; Gorzkie Żale w niedziele o godz. 15.30.
  3. W czwartek 23 marca o godz. 16.00 w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania, a w sobotę 25 marca o godz. 15.15 dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  4. Spotkanie Koła Misyjnego odbędzie się w piątek o godz. 16.00.
  5. W przyszłą niedzielę Koło Misyjne przeprowadzi zbiórkę ofiar do puszek na budowę szkoły w Czadzie. Dzieci, które złożą ofiarę w kwocie 2zł będą mogły odebrać w Domu Parafialnym porcelanową figurkę lub inny drobiazg.
  6. Księża Wikariusze odwiedzą swoich chorych z Komunią św. w sobotę 1 kwietnia. Osoby, które pragną jednorazowo skorzystać z posługi Kapłanów proszę zgłaszać do czwartku 30 marca.
  7. W zakrystii i u ministrantów są do nabycia Paschaliki w cenie 5 i 12zł.
  8. Przy ołtarzu św. Antoniego został wystawiony kosz na trwałą żywność dla potrzebujących.
  9. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2017.03.18 10:50, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka