Dziś jest 25 kwietnia A.D. 2019 - Czwartek w Oktawie Wielkanocy
 

III Niedziela Wielkanocna

 1. Duszpasterstwo Akademickie „Kana” zaprasza dzisiaj po Mszy św. o godz. 19.00 na „Sprint bliblijny”, który jest kontynuacją maratonów biblijnych organizowanych przez wspólnotę. Hasłem tego nabożeństwa są słowa: „Miłość nigdy nie ustaje”. Modlitwę zakończymy Apelem Jasnogórskim.
 2. Dzisiaj odbywa się loteria fantowa. Zachęcam do nabywania losów - każdy los wygrywa. Dochód z tej loterii jest w całości przeznaczony na cele misyjne.
 3. Jutro czcimy św. Wojciecha – głównego patrona Polski. Módlmy się za Jego wstawiennictwem w intencjach Ojczyzny i Kościoła.
 4. Spotkanie z wszystkimi dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. w środę o godz. 16.00 i w sobotę o godz. 10.00. Zbiórka przy kościele.
 5. Spotkanie z wszystkimi uczniami klas II gimnazjum przygotowującymi się do sakramentu bierzmowania w czwartek 26 kwietnia: dla dziewcząt o godz. 16.00, a dla chłopców o godz. 17.00. Spotkanie z osobami, które 15 czerwca przystąpią do sakramentu bierzmowania w piątek 27 kwietnia: dla dziewcząt o godz. 16.00, a dla chłopców o godz. 17.00.
 6. Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 16.00.
 7. W tym tygodniu rozpocznie się zapowiadany remont kapitalny organów. Zwięzła ilustrowana informacja na ich temat znajduje się na tablicy w kościele pod chórem.
 8. Policja ostrzega przed oszustami udającymi wnuków. Bliższe informacje znajdują się na ulotkach wyłożonych na stolikach.
 9. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. W bieżącym numerze m.in.: artykuł pt. Z Biblią jest jak z kolacją – jak czytać Pismo Święte?; O fotografowaniu w kościele; O reformie terytorialnej Kościoła w Polsce; Jakie są przyczyny lęków dziecięcych i jak sobie z nimi radzić?
 10. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
 11. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej:
  † Henryk Dąbkowski
  † Jan Wańkowicz
  † Janusz Berek
  Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2012.04.21 11:02, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka