Dziś jest 21 lipca A.D. 2019 - Szesnasta Niedziela zwykła
 

III Niedziela Wielkanocna

 1. Rozpoczyna się maj. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18.00, a w niedziele i święta przed Mszą św. wieczorną. W środę obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. według porządku niedzielnego.
 2. We wtorek o godz. 19.15 zapraszam na nabożeństwo do św. Michała Archanioła, a w czwartek o tej samej porze na nabożeństwo do św. Gemmy.
 3. W I piątek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od porannej Mszy św. Spowiedź od godz. 16.00 -18.00. Wieczorem o godz. 19.15 - jak zwykle - Msza św. w intencjach Ojczyzny, Narodu i Kościoła w Polsce. Po Mszy św. zapraszam do Domu Parafialnego na prelekcję Jakuba Majewskiego zatytułowaną "Kościół na antypodach" oraz spostrzeżenia z rekolekcji kapłańskich, które przeprowadził Raymond Leo kard. Burke.
 4. W I sobotę miesiąca o godz. 8.00 nabożeństwo różańcowe, a o 8.30 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy świata. Od godz. 8.30 odwiedzimy również chorych z Komunią św. Zachęcam, aby zgłaszać osoby, które nie mogą przychodzić do Kościoła.
 5. W przyszłą niedzielę po porannej Mszy św. odbędzie się spotkanie Żywego Różańca, a Koło Przyjaciół Radia Maryja będzie zbierało ofiary na cele tegoż radia.
 6. Hospicjum im. Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki prosi o wsparcie akcji „Pola Nadziei”, której celem jest zakup sprzętu medycznego. Zbiórkę przed kościołem przeprowadzają wolontariusze po każdej Mszy św.
 7. W dniach od 6 do 12 maja w parafii pw. Matki Bożej Fatimskiej odbędą się Misje Fatimskie, które poprowadzi ks. Dominik Chmielewski.
 8. 6 maja pod opieką księży Salezjanów odbędzie się pielgrzymka młodzieży na Jasną Górę. Wyjazd sponsorowany. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 9. Aktualny "Przewodnik Katolicki" jest w cenie 6 zł., ponieważ wyjątkowo stanowi on numer podwójny jako dwutygodnik.
 10. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
 11. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Alicja Świątkowska

† Eugeniusz Zieliński

† Tomasz Gorzka

† Patrycja Górka

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2017.04.28 20:56, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka