Dziś jest 20 marca A.D. 2019 - Środa II tygodnia Wielkiego Postu
 

III Niedziela Adwentu B

Ogłoszenia duszpasterskie

 

1. W środę 14 grudnia we wspomnienie św. Jana od Krzyża nasz Biskup obchodzi dzień imienin. W swoich modlitwach pamiętajmy o Księdzu Biskupie.

2. Przed świętami spowiadać będziemy od wtorku 20 grudnia do piątku 23 grudnia: w dni powszednie rano podczas Mszy św., a wieczorem od godz. 1630 do 1830. W Wigilię nie będziemy spowiadać.

3. Dary przedświąteczne dla bliźnich będących w potrzebie – w postaci żywności trwałej – można składać dzisiaj do kosza wystawionego przed ołtarzem św. Antoniego.

4. W czwartek o godz. 1600 odbędzie się spotkanie Rycerstwa Niepokalanej. Zapraszamy wszystkich, którzy podjęli zobowiązania uczestnictwa w tej wspólnocie.

5. W czwartek Msza św. o 1715 w języku łacińskim.

6. Dodatkowych chorych, których prosimy zgłaszać w biurze parafialnym lub zakrystii, odwiedzimy z posługą duszpasterską w sobotę 17 grudnia.

7. Spotkanie z wszystkimi dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. w sobotę 17 grudnia: dla dziewcząt o godz. 1330, a dla chłopców o 1415. Przypominamy, że spotkania, które są obowiązkowe odbędą się w domu katechetycznym.

8. Uwaga! W tym roku po wieczerzy wigilijnej można w naszym kościele uczestniczyć w jednej z aż trzech Mszy św. do wyboru: o godz. 2000, 0 2200 (po łacinie) i o północy.

9. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzymy miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.

10. W minionym tygodniu odeszli do Pana nasi parafianie:

Feliksa Krauze

Regina Macińska

Kazimiera Uciechowska

Hanna Maciejewska

Roman Nowak

Roman Kiciński

Mirosław Ochociński

Edward Kawka

Wiesław Warda

Zbigniew Engler

Mieczysław Grzegorowski

Polećmy ich dusze miłosiernemu Bogu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 


Dodane: 2011.12.11 00:03, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka