Dziś jest 15 listopada A.D. 2018 - Czwartek XXXII tygodnia Okresu Zwykłego
 

II Niedziela Zwykła rok A

1. Przypominam, że w styczniu w dni powszednie jest tylko jedna Msza św. po południu: o 17.15, a następnie nabożeństwo o godz. 18.00. W sobotę normalnie: wieczorna Msza św. o godz. 18.30. Ze względu na kolędę biuro parafialne do końca stycznia od poniedziałku do soboty będzie czynne tylko przed południem od 10.00 do 12.00.

2. W tym tygodniu kończymy kolędę. W czwartek jest możliwość przyjęcia kolędy przez te rodziny, które nie mogły tego uczynić w wyznaczonym terminie. Mogą się one zgłosić dzisiaj po każdej Mszy św. w zakrystii lub do środy w biurze parafialnym. Kolęda w dni powszednie od poniedziałku do czwartku rozpoczyna się o godz. 15.30. Ofiary składane z okazji kolędy będą przeznaczone na dokończenie remontu organów. Proszę, aby dzieci i młodzież przygotowali do sprawdzenia zeszyty z religii.

3. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w naszej parafii rozpocznie się nawiedzenie rodzin przez Księgę Pisma Świętego. Rodziny, które pragną przyjąć Słowo Boże w swoim domu prosimy o zgłoszenie i zarezerwowanie terminu. Propozycja formy nawiedzenia zostanie podana w późniejszym terminie. Samo pielgrzymowanie Pisma Świętego rozpocznie się po zakończeniu kolędy.

4. Zarząd Oddziału Towarzystwa Przyjaciół Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego serdecznie zaprasza wszystkich członków na spotkanie opłatkowe w niedzielę 26 stycznia. Spotkanie rozpocznie się. Mszą św. o godz. 16.00 w naszym kościele.

5. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. W najnowszym numerze m.in.: O akcji rodziców – Stop seksualizacji dzieci; Kto korzysta z 1 procenta naszych podatków?; Zakłamać, wyszydzić, zniszczyć czyli jak działają media w Polsce; O losie zesłańców po powstaniu styczniowym; Relacja z orszaku Trzech Króli; O rywalizacji dorosłego rodzeństwa.

6. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.

7. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Czesław Kamiński

† Łucja Kamińska

† Genowefa Lipińska

† Stanisław Janus

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2014.01.18 13:47, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka