Dziś jest 22 sierpnia A.D. 2019 - Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej 
 

II Niedziela Zwykła

  1. Plan kolędy na najbliższe dni jest wywieszony na tablicy ogłoszeń i zamieszczony w internecie. Kolęda w dni powszednie od poniedziałku do piątku rozpoczyna się o godz. 15.30, a w sobotę o godz. 14.00. W tym roku nawiedzimy jeszcze następujące ulice naszej parafii: Żółkiewskiego, Pomorską i Cieszkowskiego.  Przypominam, że na stole winna się znaleźć woda święcona, którą kapłan pokropi mieszkanie, krzyż, świece, Pismo św. Młodzież i dzieci przygotowują zeszyty z religii.
  2. Do końca stycznia w dni powszednie są tylko dwie Msze św.: o 7.30 rano oraz po południu o 17.15, a następnie nabożeństwo o godz. 18.00. W soboty bez zmian.  Ze względu na kolędę biuro parafialne do końca stycznia jest czynne od poniedziałku do soboty tylko przed południem: od 10.00 do 12.00.
  3. W nadchodzącym tygodniu zostaną u nas w kościele odprawione dodatkowo dwie Msze św. po łacinie: we wtorek oraz w piątek o godz. 18.30.
  4. Osoby, które zechcą skorzystać z pomocy charytatywnej udzielanej w naszej parafii proszone są o zgłoszenie we wtorki lub piątki w godzinach urzędowania biura parafialnego.
  5. Caritas Diecezji Bydgoskiej organizuje letni wypoczynek dla dzieci i młodzieży. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  6. Zarząd Oddziału Towarzystwa Przyjaciół KUL serdecznie zaprasza wszystkich członków na spotkanie opłatkowe w przyszłą niedzielę, tj. 25 stycznia. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 16.00  w naszym kościele.
  7. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. W najnowszym numerze m.in.: artykuł pt.: „Szczęście pustelnika”; „Wielki strach”; „Ocalone przed poronieniem”.
  8. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2015.01.16 16:18, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka