Dziś jest 21 lipca A.D. 2019 - Szesnasta Niedziela zwykła
 

II Niedziela Zwykła

  1. W styczniu w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) z racji kolędy nie ma Mszy św. o godz. 18.30. Z tego samego względu biuro parafialne do końca stycznia jest czynne od poniedziałku do piątku tylko przed południem: od 10.00 do 12.00.
  2. Plan kolędy na najbliższe dni jest już wywieszony na tablicy ogłoszeń i zamieszczony w internecie. Kolęda w dni powszednie od poniedziałku do piątku rozpoczyna się o godz. 15.30, a w sobotę - o godz. 14.00. Przypominam, że na stole winna się znaleźć woda święcona, krzyż, świece i Pismo św. Młodzież i dzieci przygotowują zeszyty z religii.
  3. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
  4. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Krzysztof Koterski

† Piotr Nowakowski

† Kazimiera Dębczyńska

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2017.01.14 11:28, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka