Dziś jest 20 lutego A.D. 2019 - Środa VI tygodnia Okresu Zwykłego
 

II Niedziela Wielkanocna C

1. Przeżywamy dzisiaj niedzielę miłosierdzia. Po Mszy św. o godz. 14.00 nabożeństwo z koronką do Miłosierdzia Bożego. W przyszłą niedzielę na zakończenie tygodnia miłosierdzia zbiórka do puszek na potrzeby Caritas. Zachęcam do ofiarności wobec potrzebujących.

2. Składki i ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski zbierane są dzisiaj po każdej Mszy św. w pokoju nr 3 w domu parafialnym.

3. Jutro obchodzimy uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Zapraszam do modlitwy w intencji świętości życia.

4. W czwartek spotkanie Rycerstwa Niepokalanej o godz. 16.00 w domu katechetycznym.

5. W sobotę 13 kwietnia odbędzie się pierwsza spowiedź dzieci przed I Komunią św. Godziny spowiedzi oraz harmonogram prób został wywieszony w gablocie i zamieszczony w internecie. Katecheza dla dzieci i rodziców w przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 9.30. Z racji spowiedzi dzieci w sobotę biuro księdza będzie czynne od godz. 11.00.

6. W piątek 19 kwietnia nasza parafia będzie uczestniczyć w dekanalnej pielgrzymce do Sanktuarium Królowej Męczenników w Fordonie. Proszę liderów wspólnot działających przy naszej parafii o podanie w ciągu tego tygodnia liczby osób chętnych do uczestnictwa w pielgrzymce. Zachęcam też do udziału wszystkich parafian. Dojazd własny. Program pielgrzymki jest wywieszony w gablocie.

7. Za tydzień druga niedziela miesiąca. Składka będzie przeznaczona na cele inwestycyjne i remontowe naszej parafii.

8. W minionym tygodniu odeszła do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Marianna Dolna

Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie...

ks. Roman Adam Kneblewski

 

 


Dodane: 2013.04.06 15:27, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka