Dziś jest 25 kwietnia A.D. 2019 - Czwartek w Oktawie Wielkanocy
 

II Niedziela Adwentu

1. Roraty codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 6.00 po łacinie w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego oraz od poniedziałku do piątku o godz. 18.30 - w formie zwyczajnej.

2. W zakrystii i biurze parafialnym można nabywać świece Caritas na stół wigilijny. Małe świece w cenie 5 zł, duże – 15 zł. Opłatki można nabywać w biurze parafialnym w dni powszednie w godzinach urzędowania oraz w niedziele do godz.13.30.

3. Jeszcze do przyszłej niedzieli (16 grudnia) będzie wystawiony kosz na trwałą żywność dla potrzebujących z naszej parafii.

4. Spotkanie z dziećmi spoza Szkoły Podstawowej nr 2, przygotowującymi się do I Komunii św. odbędzie się w sobotę 15 grudnia. Informacje na tablicy ogłoszeń i w internecie.

5. Terminy spotkań z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zostały wywieszone w gablocie i zamieszczone w internecie.

6. Powstaje w naszej parafii Koło Przyjaciół Radia Maryja. Zainteresowanych proszę o pozostawienie danych kontaktowych w zakrystii lub w biurze parafialnym, o ile tego nie uczynią dzisiaj po Mszy św. przy stoliku pod chórem muzycznym.

7. Dodatkowych chorych ze spowiedzią i Komunią św. adwentową odwiedzimy przed świętami w sobotę 22 grudnia. Można ich zgłaszać w biurze parafialnym.

8. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.

9. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Aleksander Szytów

† Alina Harasimowicz-Śmigiel

† Tadeusz Głoszczyński

† Waldemar Skórcz

† Władysław Frydrych

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

 

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2012.12.08 16:01, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka