Dziś jest 19 lipca A.D. 2019 - Piątek XV tygodnia Okresu Zwykłego
 

I Niedziela Wielkiego Postu

  1. Rozpoczął się czas spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Przypominam wszystkim o tym, że przystępowanie do tych sakramentów w Wielkim Poście stanowi obowiązek każdego katolika.
  2. Nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa w piątki: dla dzieci o godz. 16.45, dla młodzieży i dorosłych o godz. 18.00; Gorzkie Żale w niedziele o godz. 15.30. Kazania pasyjne głosił będzie ks. Wojciech Piskorz.
  3. Spotkanie Koła Misyjnego odbędzie się w piątek o godz. 16.00, a spotkanie formacyjne osób przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania, w tym samym dniu - zaraz po Drodze Krzyżowej i Mszy św. - w Domu Parafialnym. 
  4. Rekolekcje dla środowisk inteligenckich i twórczych oraz nasze parafialne rozpoczną się w 3. niedzielę Wielkiego Postu i trwać będą do czwartku włącznie. Nauki rekolekcyjne głosił będzie o. Rafał Pujsza.
  5. Z początkiem Wielkiego Postu zachęcamy do wsparcia dzieł miłosierdzia. Między innymi jest to finansowanie obiadów dla dzieci z ubogich rodzin. Skarbonka na ten cel znajduje się nieopodal ołtarza przy stoliku z gazetami.
  6. Wszystkim naszym parafianom, gościom i sympatykom życzę miłego niedzielnego wypoczynku i błogosławionego tygodnia.
  7. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej:

† Andrzej Jarecki

† Łucja Dończyk

† Krystian Siedlecki

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...

ks. Roman Adam Kneblewski


Dodane: 2016.02.12 12:07, Tagi:

 
 
 
Projekt i oprogramowanie - Michał Jędryka